Obchod
Viktor Uherčík
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
- Obec
- Víťazovce
- Od roku
- 1997
- IČO
- 34 975 331
Viktor Uherčík
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 067 24 Víťazovce
- Na trhu od
- 18. júna 1997
- IČO
- 34 975 331
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 46.18)
- Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Podnikanie v číslach
- 29
- rokov na trhu
- 1997
- rok vzniku
- 9
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Viktor Uherčík
Viktor Uherčík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Víťazovce. Podniká od 18. júna 1997.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad maloobchod v rozsahu voľných živností, veľkoobchod v rozsahu voľných živností a maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Viktor Uherčík
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 34 975 331
- Dátum vzniku
- 18. júna 1997
- Miesto podnikania
- 067 24 Víťazovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 702-8036
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 46.18)
- Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Viktor Uherčík zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
-
Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
-
Maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností
-
Sprostredkovanie obchodu a služieb
-
Prípravné práce pre stavbu
-
Výroba, nákup a predaj drevených výrobkov
Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovanie obchodu a služieb
- Prípravné práce pre stavbu
- Výroba, nákup a predaj drevených výrobkov
- Reklamné činnosti
- Prenájom motorových vozidiel
- Výroba tovaru z plastov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Viktor Uherčík?
Miesto podnikania je v obci 067 24 Víťazovce.
Čím sa Viktor Uherčík zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb.
Aké je IČO – Viktor Uherčík?
IČO je 34 975 331.
Odkedy podniká Viktor Uherčík?
Podnikanie začalo 18. júna 1997. Na trhu pôsobí 29 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.